O nas

Nasz portal skierowany jest do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz do osób, które dopiero rozważają postawienie swoich pierwszych kroków we własnym biznesie. Nasz serwis prowadzony jest przez grupę osób specjalizujących się w tematyce finansowej, w tym w szczególności z zakresu pożyczek. Prowadzimy również serwis chwilowo.pl – jeden z największych serwisów dotyczących pożyczek w Polsce. Na tym portalu przedstawiamy cenne informacje z zakresu finansowania firmy, prezentujemy różne alternatywy zdobywania gotówki, porównujemy instytucje pozabankowe udzielające pożyczek dla firm.

Obalamy mity, że nowotworzone firmy nie mają szansy na uzyskanie pożyczki gotówkowej dla swojej firmy. Pokazujemy jakie wymagania stawiają przed przedsiębiorcami firmy pożyczkowe oraz banki. Pokazujemy różnice między tymi instytucjami. Prezentujemy też różne rozwiązania związane z pożyczkami – czy to pożyczki krótkoterminowe czy długoterminowe czy pod zastaw. Przygotowujemy użytkowników naszego serwisu na to jakich dokumentów będą od nich wymagać pożyczkodawcy i jakie warunki muszą spełnić, aby uzyskać pożyczkę w danej firmie. Przygotowujemy analizy i rankingi. Pokazujemy koszty zaciągnięcia tego rodzaju zobowiązań finansowych. Podpowiadamy w jaki sposób zaliczyć odsetki do kosztów działalności. Stawiamy na wiarygodność i dlatego każdą firmę pożyczkową dokładnie sprawdzamy i weryfikujemy każdą z nich, aby prezentować tylko te instytucje pozabankowe, które są godne zaufania.

Stawiamy na rzetelną i kompletną informację podaną w sposób przystępny i szybki, bo wiemy, że czas to pieniądz. A dla przedsiębiorców i czas i pieniądz są szczególnie cenne i nigdy nie ma ich nadmiaru. Wierzymy, że jako przedsiębiorca chcesz współpracować tylko z partnerami godnymi zaufania i my właśnie dążymy do tego, żeby być Twoim partnerem w biznesie.